Tibor Samaranský so svojim tímom na Slovak Food Festivale

Najväčší piknik v meste tento rok oslavuje už piate narodeniny. Tento rok sa na Slovak Food Festival môžete tešiť v termíne 22. – 25. máj. Udalosť plná skvelého jedla, nápojov, živých šou, súťaží a diskusií sa opäť koná v exteriéroch Bratislavského hradu a prinesie starinky i novinky. A samozrejme chýbať nebude ani stánok reštaurácie Vinum Galeria Bozen a skvelé vína z produkcie spoločnosti Víno Matyšák.

Slovak Food Festival s tohtoročným motívom „chutne a zdravo“ prináša opäť Štvrtkový večer vína na Bratislavskom hrade, Majstrovstvá Slovenska v otváraní ustríc, súťaž médií vo varení, a podobne. Rodiny s deťmi si môžu v detskom kútiku zdravo navariť a potom sa hravo naučiť umývať zúbky. Slovak Food festival prináša 60 vystavovateľov so širokou ponukou jedál, nápojov a produktov z oblasti gastronómie. Slovak Food Festival opäť lahodí bruškám, zabáva, ale aj edukuje.

Neviete čo s voľným časom cez víkend? Vyberte sa na Bratislavský hrad a neoľutujete! Začnite vo štvrtok kvalitným a chutným vínom, pokračujte víkendovým lahodným menu a zapite to dobre vyhladeným zlatým mokom. Slovak Food Festival Bratislava 2014 – chutne a zdravo! Teší sa na vás šéfkuchár Tibor Samaranský so svojim tímom a špecialitami, ktoré sa určite oplatí ochutnať!